“Драма.UA-2012” оголосила переможців третього конкурсу п’єс

30 вересня 2012 року на закритті ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA” були оголошені переможці ІІІ Конкурсу п’єс “Драма.UA”.

30 вересня 2012 року на закритті ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA” були оголошені переможці ІІІ Конкурсу п’єс “Драма.UA”. Журі конкурсу складалося з відомих драматургів та театрознавців – Павла Ар’є, Марії Ясінської та Юлії-Анни Франко. Особливу відзнаку журі за віртуозну майстерність драматурга при перенесені класичного твору на мову театру здобула п’єса “Хома Брут” Артура Млояна з Києва, минулорічного переможця конкурсу. Третє місце отримала п’єса “Революція зачекає?” Євгена Марковського з Херсону та “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя). Друге місце посіла п’єса київського драматурга Тетяни Киценко “Бал бетменів”. Переможцем конкурсу стала п’єса “Дівка на відданнє” буковинського драматурга Віри Маковій. 

П’єси переможців вийдуть окремим виданням та будуть перекладені польською мовою. Організатори планують проводити читання і записи радіо-п’єс. Тексти будуть також запропоновані режисерам до постановки.

Нагадаємо, що цього року на конкурс надійшло 110 п’єс, 25 з яких увійшли у довгий перелік. Журі конкурсу оголосило короткий перелік з дев’яти творів-фіналістів. Ними стали: “Дерева спізнюються на автобус” Олеся Барліга (Запоріжжя), “Літній сум” Андрія Бондаренка (Львів), “КАМА КОМА PLAY” Сашка Брами (Львів), “Ліза” Дена Гуменного (Кіровоград), “Бал бетменів” Тетяни Киценко (Київ), “Дівка на віддані” Віри Маковій (с. Драчинці Чернівецької обл.),“Революція зачекає?” Євгена Марковського (Херсон), “Реквієм для кларнету без оркестру” Олега Мосійчука та Богдана Мельничука (Тернопіль), “Сни” Катерини Яковленко (Донецьк).

Драма.UA - www.drabyna.org - 30.09.2012

tags: конкурс п'єс Драма.UA, ІІІ Фестиваль сучасної драм
Photogallery, Add