Майстер-клас для драматургів від Крістіана Папке

В рамках Книжкового Арсеналу австрійський режисер Крістіан Папке, організатор австрійського конкурсу для закордонних драматургів «Говорити про кордони», який цього року проходить в Україні

В рамках Книжкового Арсеналу австрійський режисер Крістіан Папке, організатор австрійського конкурсу для закордонних драматургів «Говорити про кордони», який цього року проходить в Україні, 4 та 5 жовтня дасть українським драматургам, які беруть участь в цьому конкурсі, півтори-годинний майстер-клас.

Для того щоб взяти участь у майстер-класі авторам, що вже пишуть п’єси на конкурс «Говорити про кордони» необхідно відправити у англійському перекладі (приблизний — ОК) свої п’єси чи окремі сцени, які хочеться обговорити, до 2 жовтня на books.arsenal@gmail.com. Автори, які тільки збираються взяти участь у конкурсі, матимуть на обговорення своїх концептів і художніх намірів по пів години.
 
Взяти участь у майстер-класі можна тільки за умови реєстрації та погодження часу з Книжковим Арсеналом. Драматургам призначать час після отримання письмового запиту. Крістіан Папке говорить англійською, французькою, португальською та німецькою мовами. Якщо вам потрібен переклад, будь ласка, повідомте про це у своєму письмовому запиті.
«Говорити про кордони» - teatre.com.ua - 03.10.2012

tags: майстер-клас для драматургів, конкурс п'єс, можлив
Photogallery, Add