Театр Тіней Delight

Театр тіней Delight показує високий клас своєї майстерності і вміння взаємодіяти з тінню.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Users


Performances


Contacts

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/ShadowDelight
Україна, Чернігів
https://shadowdelight.org/ +380939008055 shadowdelight.org@gmail.com

;
Favorites: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Наша заслуга в тому, що ми підкорили те, що нікому не підвладне. Мистецтво управляти тінню, надати їй грації, задати ритм руху - це все про театр тіней Delight. Рухи тіла згуртованої команди можуть донести більше, ніж тисячі слів! Наші тіні - пластичні і живі. Загадковий, таємничий, чуттєвий, це той світ тіні, в який Вас перенесуть постановки театру тіней Delight. Ми змусимо Вас відчути себе в світі надприродного, дивовижними сплетеннями своїх тіл. Команда акробатів, трейсерів, танцюристів, гімнасток створюють різноманітні композиції, будь-то фігури тварин, людей, будь-то історії людського розвитку.
Delight має великий досвід в жанрі, але методом проб і помилок ми вже добилися того, що зараз регулярно виступаємо по всьому світу. Китай, Кувейт, Франція, Катар, Португалія і це тільки початок нашого творчого злету.
Театр тіней Delight придумує нові концепції в жанрі театру тіней, щоб тримати глядача в напрузі протягом всієї історії, змушуючи його відчувати найрізноманітніші емоції.

Photogallery


Videogallery