Київський театр-студія МІСТ

Молодіжний інтерактивний сучасний театрЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Users


Performances


Contacts

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/teatr-studiamist
Україна, Київ
вул. Межигірська, 21 Іллінська 9

;
Favorites: 6
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Ідея створення театру виникла в липні 2005 року, а вже у жовтні почалися перші реальні кроки до його створення. Його засновниками стали троє однодумців: Юлія Гасиліна, режисер, театрознавець, актриса; Олександр Мірошниченко, режисер, актор і драматург та Неда Неждана, драматург, культуролог. Концептуально «МІСТ» виник не лише як абревіатура, але й як образ. Міст асоціюється передусім із переходом – на інший берег, іншу територію, можливо, якісно інакшу, незнану, незвідану. Водночас це знак єднання – між митцями і публікою, всередині нації і між народами, між поколіннями Театр названий „сучасним” перш за все в європейському розумінні – як театр сучасної драматургії, української й іноземної. На жаль, модерна драматургія існує сьогодні в ситуації маргінесу у театральному процесі, особливо національна. Тому поява театру, що ставить своїм пріоритетом сучасну драму, є актуальною потребою. . Ми розуміємо сучасний театр, як той, що відчуває з болем чи радістю свій час і свій народ. Тому невипадково й назва „інтерактивний”, тобто такий, який існує із своєю публікою у взаємозалежному відкритому процесі спілкування. Наш місточок не веде до берегу розважального бульварного театру, водночас, ми не хочемо замикатися в суто естетській формальній лабораторії, яка перетворює і акторів, і публіку на піддослідних кроликів. Ми хочемо творити живий театр, який не боїться пошуку і відкритий до нової проблематики, до інакшої мови нової публіки. Ми розуміємо, що саме молодь найбільш відкрита до пошуку і експерименту, і підтримуємо її в цьому. Саме тому наш театр називається ще й „молодіжним” і за віком акторів та режисерів, і за орієнтацією на публіку.

Photogallery


Videogallery