ТЕАТРАЛЬНА КАСТА

театр саме для ВасЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Users


Performances


Contacts

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/theatrecaste
Україна, Київ
www.playhouse.com.ua

;
Favorites: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Одного разу народилася маленька людина. Відкривши оченята, нерозуміючи де вона опинилася, почала щось робити. Великі люди називали це - грою. Маленькій людині подобалось постійно грати: вдома, в дитячому садочку, в магазині, в бабусиному квітнику, в парку... Їй було неважливо де вона знаходиться і що навколо. Єдине, що цікавило та робило щасливою маленьку людину — це гра! Великі люди, посміхаючись казали, дивлячись на маленьку людину: “Нехай грає, незабаром виросте і перестане”. Йшов час, маленька людина стала майже дорослою, але грати не перестала, тільки ігри змінилися. І коли вже вона виросла, тоді усвідомила, що в ігри грають всі люди і великі і маленькі, тільки не всі вміють ці ігри помічати. І їй стало страшенно цікаво, чи є ще такі люди, які бачать ігри, спостерігають за їхнім розвитком та законами, вміють їх свідомо створювати, змінювати правила і отримувати від цього неймовірне задоволення. Людина почала шукати таких як вона. Їй на допомогу прийшла невідома сила, що магнітом притягувала подібних один до одного людей. Цією силою була сила гри, яка об'єднала їх в єдине ціле — ТЕАТРАЛЬНУ КАСТУ. Тепер для нас усіх одне сонце, що нас зігріває, і, якщо Твоє сонце горить тим самим кольором, повір, ми обов’язково зустрінемось. Адже, ця незбагненна сила продовжує об'єднувати людей. Це сила ГРИ!

Videogallery