ЧЕсний Театр

Ми дивимось на світ українськими очимаЕсли Вы покинете театр, то не сможете больше просматривать календарь событий и другие рабочие материалы, которые доступны только участникам театральных коллективов.

Вы действительно хотите покинуть театр?
Сейчас будет отправлена заявка, которую еще должен подтвердить администратор страницы театра. После подтверждения, ссылка на этот театр появится на Вашей персональной странице.

Вступить в театр?

Участники


Спектакли

  • "БОЯРИНЯ"
    Автор: Леся Українка
    Жанр: драма
  • "КАТЕРИНА"
    Автор: Тарас Шевченко
    Жанр: сучасна драма

Контакты

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/ChesnyiTeatr
Україна, Київ
Зрителей: 1
Уйти из Зрителей обозначает, что этот театр больше не входит в сферу Ваших интересов. Вы не будете получать информацию об этом театре в списке избранного.

Хотите продолжить?
Стать Зрителем обозначает, что Вы заинтересовались этим театром, и хотите получать информацию об этом театре и его репертуаре прежде всего.

Хотите продолжить?
Чесний театр - це театральна співдружність тих, хто прагне змінити світ. Без перебільшень і пафосу. Матеріал, який ми підбираємо для роботи обов'язково містить у собі питання, які є вкрай конфліктними для суспільства. Ми обираємо подібні теми саме для того, аби розв'язати проблеми, осмислити їх, і жити далі з новим поглядом на власний всесвіт. Чесний театр засновано на принципах поваги до самих себе, до своїх колег, і до землі, на якій ми живемо, і на якій творимо. Наш колектив є цілком відкритим для сторонніх поглядів, будь-хто може відвідати будь-яку репетицію, по завершенню поставити будь-які запитання чи висловити зауваження. Репетиції наших вистав відбуваються як в театральних залах, так і на міських площах, в парках та кав'ярнях. Ми експериментуємо і проводимо досліди, закликаючи публіку взяти в них участь.

В усьому розмаїтті театрів, колективів і театральних об'єднань світу ми усвідомлюємо, що ні в кого, окрім нас і таких як ми немає потреби і бажання втілювати на сцені те, що болить нашому народові чи кожній окремій людині. Ніхто в жодній країні світу не прагнутиме щось змінити на краще так сильно як цього можемо прагнути ми. Саме тому ми дивимось на світ українськими очима, і намагаємось допомогти відкрити очі іншим... Історія. Колектив під назвою «ЧЕсний театр» вперше заявив про себе 17 жовтня 2010 року. Тоді ми презентували 10-ий ювілейний показ вистави за п'єсою Володимира Винниченка «Між двох сил».

Хто ми. Режисером театру є Катерина Чепура (http://goo.gl/UoP1XZ). Актори - переважно випускники Нінель Биченко різних років або люди, які так чи інакше проходили через її театральну школу.

Що ми ставимо. Найголовнішим принципом існування нашого колективу є українська мова. Тому, незалежно від того, яких саме авторів ми братимемо для роботи, на сцені вони звучатимуть нашою рідною мовою.

На сьогодні в репертуарі «Чесного театру» - вистава «Бояриня» за поемою Лесі Українки, прем'єра якої відбулась 2013 року. А з 2015 року ми ставимо «Катерину» за поемою Тараса Шевченка. З листопаду 2016 року в репертуарі нашого театру ще одна вистава "Ніч 16 січня" за п'яєсою Айн Ренд

Контакти:
Катерина Чепура, режисер
ukrayinskyi.teatr@gmail.com
063 452 97 09

Замовлення квитків:
Ірина Сиротюк, адміністратор
063 793 0761