Театр Тіней Delight

Театр тіней Delight показує високий клас своєї майстерності і вміння взаємодіяти з тінню.Если Вы покинете театр, то не сможете больше просматривать календарь событий и другие рабочие материалы, которые доступны только участникам театральных коллективов.

Вы действительно хотите покинуть театр?
Сейчас будет отправлена заявка, которую еще должен подтвердить администратор страницы театра. После подтверждения, ссылка на этот театр появится на Вашей персональной странице.

Вступить в театр?

Участники


Спектакли


Контакты

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/ShadowDelight
Україна, Чернігів
https://shadowdelight.org/ +380939008055 shadowdelight.org@gmail.com

;
Зрителей: 0
Уйти из Зрителей обозначает, что этот театр больше не входит в сферу Ваших интересов. Вы не будете получать информацию об этом театре в списке избранного.

Хотите продолжить?
Стать Зрителем обозначает, что Вы заинтересовались этим театром, и хотите получать информацию об этом театре и его репертуаре прежде всего.

Хотите продолжить?
Наша заслуга в тому, що ми підкорили те, що нікому не підвладне. Мистецтво управляти тінню, надати їй грації, задати ритм руху - це все про театр тіней Delight. Рухи тіла згуртованої команди можуть донести більше, ніж тисячі слів! Наші тіні - пластичні і живі. Загадковий, таємничий, чуттєвий, це той світ тіні, в який Вас перенесуть постановки театру тіней Delight. Ми змусимо Вас відчути себе в світі надприродного, дивовижними сплетеннями своїх тіл. Команда акробатів, трейсерів, танцюристів, гімнасток створюють різноманітні композиції, будь-то фігури тварин, людей, будь-то історії людського розвитку.
Delight має великий досвід в жанрі, але методом проб і помилок ми вже добилися того, що зараз регулярно виступаємо по всьому світу. Китай, Кувейт, Франція, Катар, Португалія і це тільки початок нашого творчого злету.
Театр тіней Delight придумує нові концепції в жанрі театру тіней, щоб тримати глядача в напрузі протягом всієї історії, змушуючи його відчувати найрізноманітніші емоції.

Фотогалерея


Видеогалерея