Київський театр-студія МІСТ

Молодіжний інтерактивний сучасний театрЕсли Вы покинете театр, то не сможете больше просматривать календарь событий и другие рабочие материалы, которые доступны только участникам театральных коллективов.

Вы действительно хотите покинуть театр?
Сейчас будет отправлена заявка, которую еще должен подтвердить администратор страницы театра. После подтверждения, ссылка на этот театр появится на Вашей персональной странице.

Вступить в театр?

Участники


Спектакли


Контакты

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/teatr-studiamist
Україна, Київ
вул. Межигірська, 21 Іллінська 9

;
Зрителей: 6
Уйти из Зрителей обозначает, что этот театр больше не входит в сферу Ваших интересов. Вы не будете получать информацию об этом театре в списке избранного.

Хотите продолжить?
Стать Зрителем обозначает, что Вы заинтересовались этим театром, и хотите получать информацию об этом театре и его репертуаре прежде всего.

Хотите продолжить?
Ідея створення театру виникла в липні 2005 року, а вже у жовтні почалися перші реальні кроки до його створення. Його засновниками стали троє однодумців: Юлія Гасиліна, режисер, театрознавець, актриса; Олександр Мірошниченко, режисер, актор і драматург та Неда Неждана, драматург, культуролог. Концептуально «МІСТ» виник не лише як абревіатура, але й як образ. Міст асоціюється передусім із переходом – на інший берег, іншу територію, можливо, якісно інакшу, незнану, незвідану. Водночас це знак єднання – між митцями і публікою, всередині нації і між народами, між поколіннями Театр названий „сучасним” перш за все в європейському розумінні – як театр сучасної драматургії, української й іноземної. На жаль, модерна драматургія існує сьогодні в ситуації маргінесу у театральному процесі, особливо національна. Тому поява театру, що ставить своїм пріоритетом сучасну драму, є актуальною потребою. . Ми розуміємо сучасний театр, як той, що відчуває з болем чи радістю свій час і свій народ. Тому невипадково й назва „інтерактивний”, тобто такий, який існує із своєю публікою у взаємозалежному відкритому процесі спілкування. Наш місточок не веде до берегу розважального бульварного театру, водночас, ми не хочемо замикатися в суто естетській формальній лабораторії, яка перетворює і акторів, і публіку на піддослідних кроликів. Ми хочемо творити живий театр, який не боїться пошуку і відкритий до нової проблематики, до інакшої мови нової публіки. Ми розуміємо, що саме молодь найбільш відкрита до пошуку і експерименту, і підтримуємо її в цьому. Саме тому наш театр називається ще й „молодіжним” і за віком акторів та режисерів, і за орієнтацією на публіку.

Фотогалерея


Видеогалерея