ТЕАТРАЛЬНА КАСТА

театр саме для ВасЕсли Вы покинете театр, то не сможете больше просматривать календарь событий и другие рабочие материалы, которые доступны только участникам театральных коллективов.

Вы действительно хотите покинуть театр?
Сейчас будет отправлена заявка, которую еще должен подтвердить администратор страницы театра. После подтверждения, ссылка на этот театр появится на Вашей персональной странице.

Вступить в театр?

Участники


Спектакли


Контакты

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/theatrecaste
Україна, Київ
www.playhouse.com.ua

;
Зрителей: 1
Уйти из Зрителей обозначает, что этот театр больше не входит в сферу Ваших интересов. Вы не будете получать информацию об этом театре в списке избранного.

Хотите продолжить?
Стать Зрителем обозначает, что Вы заинтересовались этим театром, и хотите получать информацию об этом театре и его репертуаре прежде всего.

Хотите продолжить?
Одного разу народилася маленька людина. Відкривши оченята, нерозуміючи де вона опинилася, почала щось робити. Великі люди називали це - грою. Маленькій людині подобалось постійно грати: вдома, в дитячому садочку, в магазині, в бабусиному квітнику, в парку... Їй було неважливо де вона знаходиться і що навколо. Єдине, що цікавило та робило щасливою маленьку людину — це гра! Великі люди, посміхаючись казали, дивлячись на маленьку людину: “Нехай грає, незабаром виросте і перестане”. Йшов час, маленька людина стала майже дорослою, але грати не перестала, тільки ігри змінилися. І коли вже вона виросла, тоді усвідомила, що в ігри грають всі люди і великі і маленькі, тільки не всі вміють ці ігри помічати. І їй стало страшенно цікаво, чи є ще такі люди, які бачать ігри, спостерігають за їхнім розвитком та законами, вміють їх свідомо створювати, змінювати правила і отримувати від цього неймовірне задоволення. Людина почала шукати таких як вона. Їй на допомогу прийшла невідома сила, що магнітом притягувала подібних один до одного людей. Цією силою була сила гри, яка об'єднала їх в єдине ціле — ТЕАТРАЛЬНУ КАСТУ. Тепер для нас усіх одне сонце, що нас зігріває, і, якщо Твоє сонце горить тим самим кольором, повір, ми обов’язково зустрінемось. Адже, ця незбагненна сила продовжує об'єднувати людей. Це сила ГРИ!

Видеогалерея