Театр Володимира Завальнюка «Перетворення»

Постановкам театру притаманна трансформація декорацій, костюмів та образів, синтез різних театральних систем – класичного театру, вертепу, театрів тіней, масок і японського театру кабукі, що грає із символами, дозволяючи кожному пережити свою історію.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/PERETVORENNYA
Україна, Київ
Глядачів: 4
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр Володимира Завальнюка «Перетворення» існує вже два десятки років (у різний час він виступав у різних організаційних формах і під різними назвами). Серед членів колективу театру – талановита актриса театру і кіно Ганна Яремчук, лауреат премії ім В. Стуса, актор, літератор і бард Кирило Булкін, популярний актор і телеведучий Геннадій Попенко. Постановкам театру притаманна трансформація декорацій, костюмів та образів, синтез різних театральних систем – класичного театру, вертепу, театру тіней, театру масок і японського театру кабукі, що грає із символами, дозволяючи кожному пережити свою історію. Вистава «Жанна д’Арк. Дисконт?..» за п’єсою Жана Ануя «Жайворонок», яку театр присвятив українським політв’язням усіх часів, «Гамлет» Шекспіра, прем’єра якого відбулася у 2012 році, принесли театру особливий інтерес і визнання глядачів. 7 і 15 вересня цього року прем’єри нових вистав театру Володимира Завальнюка – «Саломея» за п’єсою Оскара Уайльда та «Приборкання норовливої» за Шекспіром – відкривають театральний сезон Малого залу Палацу «Україна». Володимир Завальнюк – головний режисер, художній керівник, актор театру «Перетворення», засновник громадської організації «МАМАЙ» (Мобільна Аґенція Мистецьких АкціЙ). З моновиставою «Український вертеп» здійснив гастролі у Німеччині, Португалії, Австрії, Швейцарії та інших європейських країнах. Ставив українську класику в Угорщині та Македонії (дві постановки у драматичному театрі м.Штип), в тому числі «На полі крові» й «Лісову пісня» Лесі Українки. Лауреат престижних Міжнародних фестивалів «Відлуння», «One Man Show», «Solo». Виставам Володимира аплодували країни СНД, більшість країн східної і західної Європи: Португалія, Словакія, Угорщина, Польща, Болгарія, Росія.

Фотогалерея