Вакансія менеджера зі зв'язків з громадськістю (Львів)

Команда Центру культурного менеджменту шукає енергійного, творчого та відповідального працівника/працівницю на посаду "менеджер зі зв'язків з громадськістю".

 Команда Центру культурного менеджменту шукає енергійного, творчого та відповідального працівника/працівницю на посаду "менеджер зі зв'язків з громадськістю".

Основні обов’язки:

 1. Писати аналітичні статті про анімацію культури, роботу з громадами, культурну політику, інноваційні практики, динаміку культурного життя в Україні та за її межами. Публікувати їх на порталі Української мережі культури та на інших веб-ресурсах, чи друкованих виданнях.
 2. Наповнювати матеріалами портал Української мережі культури (www.ukrkult.net). Редагувати всі матеріали, що надходять на портал та слідкувати за тим, щоб опубліковані матеріали відповідали ідеї порталу.
 3. В контексті загального огляду культурного життя України, готувати повідомлення про існуючі проекти Центру культурного менеджменту ("культурні мапи", "резиденції", і т.д.). Спілкуватися з партнерськими організаціями щодо завдань, пов’язаних з реалізацією спільних проектів.
 4. У співпраці з дизайнером, розробляти промоційні матеріали для Центру культурного менеджменту та проекту зі створення Української мережі культури (блокноти, буклети, флаєри, торбинки, і т.д.).
 5. Готувати прес-релізи та організовувати прес-конференції.
 6. Інші завдання, ніж зазначено.

Особисті якості:

 • Вміння виконувати кілька завдання одночасно і самостійно встановлювати пріоритети виконання (тайм-менеджмент).
 • Навички командної роботи та добрі вміння внутрішньої комунікації.
 • Вміння швидко вчитись і бажання професійно зростати.
Вимоги:
 • Вільне володіння усною та письмовою українською мовою, добрі навички редагування та письма (не академічний стиль);
 • Розуміння культурної ситуації країни та тенденцій розвитку культурного середовища.
 • Вільне володіння Power Point (чи іншими презентаційними програмами), Adobe, Google Analytics, вміння працювати в соціальних мережах.
 • Освіта культуролога, журналіста, філолога, гуманітарія вітається, але не є обов’язковою.
 • Перевага надаватиметься кандидатам з вільним володінням англійською мовою.
Умови роботи: 
 
з вересня 2012 року до березня 2013 (часткова зайнятість). Винагорода залежить від кваліфікації, досвіду роботи та результатів співбесіди.
 
Зацікавлених кандидатів просимо надсилати своє CV та мотиваційний лист (з позначкою в темі листа “вакансія”) на ел. адресу  ccm@kultura.org.ua до 2 вересня 2012 р.
 
На співбесіду будуть запрошені лише відібрані кандидати за результатами оцінювання надісланих CV та мотиваційних листів.
Центр культурного менеджменту - http://ukrkult.net/news/978-vakansija-umk - 16.08.2012

tags: можливості, вакансія, культурний менеджмент
Фотогалерея, Додати