Театр «1-а Студія» (Житомир)

Назва театру пов’язана з тим що в Житомирі у 1874 році народився Л.А. Сулержицький, учень К.С. Станіславського. А у 1912 році став керівником 1-й Студії МХТ, яка відкрила експериментальну ланку у творчості Художнього театру.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/1studia
Україна, Житомир
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр «1-а Студія» (Житомир) Театр створено у 2010 році. Назва театру пов’язана з тим що в Житомирі у 1874 році народився Л.А. Сулержицький, учень К.С. Станіславського, який поставив більше десятка спектаклів, відкрив низку акторських талантів, зокрема Михайла Чехова, і став у 1912 році керівником 1-й Студії Московського художнього театру , яка відкрила експериментальну ланку у творчості Художнього театру. До складу «1- а Студії» увійшли актори Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. І.Кочерги, та Житомирського обласного академічного театру ляльок. Зараз «1-а Студія» займається документальним театром і перша вистава в цьому напрямку «Трамвай на Крошню» , результат спільної роботи проекту «Жива історія Житомира» та магістратури Центру ім. Вс. Мейєрхольда (Москва)