СТУДіЯ А.К.Т.

студія креативної імпровізаціїЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/AKT
Україна, Київ
вул. Володимирська 23в

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
СТУДіЯ А.К.Т. - студія експериментального пошуку у галузі театру, заснована на методі креативної імпровізації заслуженого артиста України, керівника студії Олега Драча. Проекти: 1. "Жінки" за п'єсами Жанін Вормс, 2004-2006 р.р. 2. експериментальне дійство "ДОЧАСНІСТЬ", 2009-2010 р.р. 3. експериментальне дійство "Апперцепція ДОЧАСНОСТІ", 2010 р. 4. "Чому люди роблять те, чого вони не роблять" за п'єсою Ольги Грачевські, 2010 р.

Фотогалерея