Театральна Студія "АмаТеа"Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Amatea
Україна, Чернігів
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
П’ять років – доволі значний відрізок людського життя, проте скромний вік для театру. Але, коли мова іде про театр студентський, п’ять років – ціла історія. Наша історія складається з восьми вистав українською, російською та англійською мовами, участі у міжнародних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах, нагородження дипломами, неосяжної фантазії та творчої уяви, безлічі ідей, реалізувати які, я сподіваюсь, нам не завадить навіть світова економічна криза. Скажу відверто, коли п’ять років тому до мене звернулися студенти з проханням допомогти у підготовці імпровізованої, комедійної різдвяної вистави ”Yule” за кельтскими традиціями, я й не підозрювала, що вже за рік ми будемо виступати на справжній театральній сцені з п’єсою «Вічність та ще один день» за твором Милорада Павіча. Успіх першої вистави стимулював та надихнув. Так і виникло угрупування, яке зараз відоме під назвою «ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ «АМАТЕА». Основу студії складають студенти та випускники філологічного факультету, проте в минулому році до нас приєдналися й молоді люди з інших ВУЗів. На відміну від професійних театрів ми не маємо сталого репертуару, натомість двічі чи тричі на рік презентуємо прем’єрні роботи. В репертуарі студії вистави за творами класиків світової літератури (М.Павіча, Г.Маркеса, Ж.Вормс, С.Мрожека) та сучасних письменників (К.Драгунської, О.Бабанського, Д.Арбєніної). Життя кожного спектаклю дуже коротке (від одного вечору до кількох), натомість процес його створення – маленька історія. Бути одним із нас – непроста справа. Тренінги, заняття зі сценічного мовлення, пластики руху, хореографії у поєднанні з самими репетиціями, обговореннями текстів творів та моделюванням образів персонажів вистав – мікс драйву та кропіткої праці. Але, як свідчить п’ятирічний досвід, воно того варте. Адже коли я бачу, як по-справжньому блищать очі глядачів, як вони сміються та плачуть разом з героями п’єс, як дивовижним чином студенти перетворюються на сцені у рокових жінок чи заможних аристократів, сувору вчительку чи учнів-бешкетників, таємничу пані або простакуватого молодика, я розумію, що катарсис відбувся в душі у кожного. «Я буду думати над тим, що побачив у вашій виставі», - найчастіше кажуть наші глядачі. Мабуть, це і є головне – запалити маленький вогник для тих, хто прагне побачити незвичайне у буденному, цінувати щоденні дива і бути частиною великої таємниці ЖИТТЯ. © Олена Росстальна, Режисер Театру "АмаТеа".