Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка

Театр,куди варто приїжджати на вистави :-)Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/ChernihivTheatre
Україна, Чернігів
Проспект Миру,23

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Ми тут:
http://teatr.cn.ua/
www.facebook.com/ChernihivTheareShevchenko
https://vk.com/club30348292
:-)
Театр було засновано у травні 1926 року в
м. Єлисаветград (нині Кіровоград)
як пересувний Робсільтеатр ім. Т. Г.Шевченка.
Очолював його відомий режисер і актор Л. Предславич. У 1933 році Наркомат освіти УРСР відрядив театр у повному складі для обслуговування новоутвореної Чернігівської області. На початку 1934 року він переходить на становище стаціонарного сценічного колективу і одержує статус обласного державного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. За високі творчі досягнення та у зв'язку з 75-річним ювілеєм у 2001 році театр одержав статус академічного.

Зараз в театрі працює багато талановитих митців – заслужені артисти України, майстри сцени старшого та середнього покоління, а також молоді актори, випускники театральних учбових закладів. Режисери театру – заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко та Тетяна Шумейко. Головний диригент – Олексій Рощак. Балетмейстер – Ольга Шпаковська. Головний художник – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко. Художній керівник - головний режисер театру – заслужений артист України Андрій Бакіров. Генеральний директор театру – заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко.

Фотогалерея