Театр-студія "Чіга-Біга"Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Chiga-Biga
Україна, Ужгород
Хустський район, с. Нижнє Селище

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Дитяча театр-студія „Чіга-Біга” була створена 1 жовтня 2005 року в селі Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області за підтримки Закарпатської асоціації місцевого розвитку на базі місцевого клубу та сільської ЗОШ І-ІІІст. За час існування було створено: - Вистави: 2006 - „Маленький принц” за одноіменною філософською казкою Антуана де Сент-Екзюпері; 2007 - «Людина на Олімпі» ,Фелікс Крівін; 2007 - пластичний перформанс „Птах”; 2008 – «Заєць у тигровій шкурі» ,С. Гєржик; 2008 – «Дерево перетворень», М. Гумельов; 2009 – «Варшавський набат», С. Коростильов; - етюди на виховну тематику, які змушують задуматись над актуальними для молоді речами, такими як тютюнопаління, алкоголізм, відносини між людьми, секс меншини та інше На базі студії організований Не конкурсний дитячий театральний фестиваль «Птах», що був проведиться з 2007 року в Закарпатській області Хустського району с. Нижнє Селище. У фестивалі, що проходить три дні окрім вистав, які презентували колективи з Києва, Херсону, Рівного, Здолбунова, Луцька, Австрії та місцеві театральні студії, проводились майстер-класи від спеціалістів з України, Польщі, Англії та Австрії. Приймала участь в дитячому не конкурсному театральному фестивалі «Драбинка», що проходив 7-11 листопада 2007 року в місті Львів. На даний час у театр-студії діє дві вікові групи дитяча і молодіжна.

Фотогалерея