Театр Тіней "ДИВ"

Театр світла та тініЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

  • Emaild.alyoshkina@gmail.com
  • VKontaktehttp://vkontakte.ru/club10031779
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/DYV
Україна, Львів
Глядачів: 11
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Заснований художниками Олексієм та Людмилою Альошкіними у 1982 році на Поділлі. У 1986 році Театр Тіней офіційно набув звання народного. На сьогоднішній день групу складають львівські актори під керівництвом Дарії Альошкіної. Виступи театру проходили на фестивалях України - Артполе (Воробіївка, Одеса), Тустань (Урич), Живий Вогонь(Вінниця), Фестиваль Бережанського замку (Бережани), Форма мовчить(Львів), Антонич фест (Київ), Трипільські Зорі (Черкаси), Літо на Ринку (Львів). Переможець у номінації "краще музичне оформлення вистави" на театральному фестивалі "Vivus Fabula", Київ.

Фотогалерея