Театральна студія DramaSchool

Аматорське театральне об’єднанняЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/DramaSchool
Україна, Київ
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театральна студія DramaSchool була заснована в 2010 році. За роки нашої діяльності ми провели безліч тренінгів, майстер-класів та занять з акторської майстерності, сценічної мови та сценічного руху. А також організували відкриті покази, виступи та вистави, участь в яких може взяти кожен, хто хоче здобути досвід виступу на сцені та стати актором аматорського театру.

Фотогалерея


Відеогалерея