театр тіней "Fireflies"

Світло допомогає нам дивувати Вас))Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Fireflies
Україна, Чернігів
Сайт: fireflies.com.ua vk: http://vk.com/firefliesshadowtheater facebook: http://www.facebook.com/pages/Shadow-theater-Fireflies/194312884006406

;
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Разом з командою однодумців створили театр тіней «Fireflies». Вже 2 роки «театруємо», популяризуємо свій жанр мистецтва та самостійно займаємося організаційною стороною діяльності нашого дітища. Півфіналісти шоу "Україна має талант" та "Минута славы" (м. Москва). Переможці фестивалів "Мы вместе" (м. Брянск) та "Салют талантів" (Київський відбір). Також стали фіналістами проєкту "Idea-X" та відкривали церемонію нагородження третього Одеського Міжнародного Кінофестивалю.

Відеогалерея