Запорізький муніципальний театр-лабораторія «VIE»

Театр заснований у 1991 році. Працює в галузі театрального експерименту.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави

  • "ХОЛОСТЯК И.." (2014)
    Автор: Ханох Левин
    Жанр: оптимистический абсурд
  • "ПІСОЧНИЦЯ" (2014)
    Автор: Міхаль Вальчак
    Жанр: лірична комедия

Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Lab_VIE
Україна, Запоріжжя
вул. Наукового містечка, б.35

;
Глядачів: 5
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Історія театру VIE почалася в 1991 році в результаті експерименту групи акторів і музикантів спільно з майстернею КLIMа (московський театральний центр ім Мейєрхольда). У 1997 році театр отримав приміщення на острові Хортиця з камерним залом на 90 місць.. Сьогодні театр VIE називають найкращим авангардним театром Запоріжжя, який працює в галузі театрального експерименту. Театр-лабораторія VIE є лауреатом міжнародних фестивалів Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Львова, Харкова.

Фотогалерея


Відеогалерея