Молодіжний експериментальний театр Рівного "МЕТР"

пошук. створення. результат.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/METR
Україна, Рівне
Україна. м. Рівне. Вул. Соборна 14а.

;
Глядачів: 5
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
МЕТР заснований у 2002 році в м. Рівне. Наш батько - Артем Вишневський, нині драматург та наставник театру. За вісім років існування театру було все. Були і фестивалі, і покази на корпоративах, і зібрані валізи та пошук приміщення. Але, на щастя, ми залишись там, де і народились, дорослішаємо та живемо самостійно. Ми зібрали на одній сцені людей. котрих не об'єднує професійна необхідність театру, вони вкладають туди душу, тіло, бажання. Наш експеримент - це наше бачення сучасного театру, створення чогось нового, навчання для нас. МЕТР - маленька сцена із малою глядацькою залою, це і надихає на пошуки нового театру, де відсутня рампа і відстань між глядачем та акторами іноді може сягати кількох сантиметрів. У 2007 році режисером театру став Тимур Тимченко, а у 2009 до нього приєднався Павло Осіпов. І тепер наші актори стали для нас дітьми, котрих ми виховуємо, разом з якими навчаємось та створюємо. Наші вистави: - «Суд» - режисери: А.Вишневський, Т.Обоїста 2002; - «Двері в безодню» М. Пірнач – режисер: Т.Обоїста; - «Різниця» А.Вишневський – режисер: А.Вишневський (3 місце – найкраща композиція «Драбина» 2004, Львів); - «Голод 33» Бойчук - режисер: А.Вишневський; - «Піф-паф, ти - мрець» В.Мастросімоне – режисер: А.Вишневський; - «Клаптикова порода» А.Вишневський – режисер: А.Вишневський (Найкраща оригінальна драматургічна композиція «Драбина» 2006, Львів); - «Каміння» Т.Тимченко – режисер: Т.Тимченко; - «Стриптиз» С.Мрожек - режисери: Т.Тимченко, П.Осіпов; - «У відкритому морі» С.Мрожек – режисер: П.Осіпов. - "Зебра" Ріс Крейсі - режисер: П. Осіпов. - "Кисень" І. Вирипаєв. Режисер: П. Осіпов.