Відкритий Неакадемічний Театр "Маскам Рад"

Відкритий Неакадемічний Театр "Маскам Рад"Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Maskam-Rad
Україна, Київ
м.Київ, Софіївська Борщагівка, вул.Лесі Українки,1

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Відкритий Неакадемічний Театр "Маскам Рад" (ВНТ "Маскам Рад") - це майданчик для розкриття таланту, творчого потенціалу й развитку студентів театральних вишів, учасників театральних студій та всіх любителів драматургії й театральної творчості Ми граємо на відкритих сценах міських парків, вуличних сценах, літературних і театральних майданчиках різних фестів Ми творимо для себе і для наших вдячливих глядачів Наша перша прем`єра відбулась 02 липня 2011 року: http://tochka-komforta.in.ua/shkola-schastya/dyshim-svezhim-vozdukhom-i-moknem-pod-dozhdem-triplske-kolo-2011-povtrya.html

Фотогалерея