Театр Маскам Рад

Соціально-культурний некомерційний проектЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/MaskamRad
Україна, Київ
Адреса студії: Софіївська Борщагівка,вул.Лесі Українки,11,к.177

;
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр «Маскам Рад» (м.Київ) існує з червня 2011 року. З самого початку Театр «Маскам Рад» є соціально-культурним некомерційним проектом. Місія Театру «Маскам Рад»: розвиток його учасників та залучення до театральної творчості (як до самого інтегрованого виду творчості) якомога більшого числа учасників та глядачів. Театр «Маскам Рад» є учасником і дипломантом міжнародних та українських проектів: • Учасником та дипломантом Міжнародного еко-культурного фестивалю «Трипільське коло» (театральний майданчик, липень 2011 р.), вистава «Шабаш на двох» • Учасником та дипломантом Міжнародного театрального фестивалю в м. Лугож, Румунія (жовтень 2012 р.), вистава «Безіменна зірка» за п`єсою румунського драматурга М.Себастьяна • Учасником та дипломантом Міжнародного театрального фестивалю «ВРЕМЕ» в м. Враца, Болгарія (червень 2013 р.), вистава «Ніч перед Різдвом» за повістю М.Гоголя • Учасником та дипломантом Міжнародного театрального фестивалю «ДІОНІСІЙ»в м. Цеханув, Польща (серпень 2013 р.), вистава «Ніч перед Різдвом» • Учасником та дипломантом Міжнародного театрального фестивалю «ЛЮБИТЕЛИВЫ?» в м. Сілламяе, Естонія (вересень 2013 р.), вистава «Чудний епзод» за оповіданням В.Винниченка • Організатором та учасником Міжнародного театрального фестивалю«JoyFest», м.Київ, Україна (11-13 жовтня 2013 р.), який проводився в цьому році вперше і відтепер будепроводитися щорічно • Організатором(спільно з Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця») та учасником довгострокового соціально-культурного проектуТЕАТРАЛЬНІ СУБОТИ. Театр «Маскам Рад», зокрема, представляв свої вистави в таких залах: • в урочистій залі Палацу Розумовського в Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця», м.Батурин (вистава «Маскам Рад» 23 вересня 2012 р. та «Ніч перед Різдвом» 19 січня 2013 р.) • в Національному історико-культурному заповіднику «Києво-Печерська Лавра» (вистава «Ніч перед Різдвом» - для дітей сиріт в рамках святкування передріздвяних свят 19 та 25 грудня 2012 р.) • в Замку «Радомишль» (вистава «Безіменна зірка, 08 вересня 2012 р.) • на пероні Дитячої залізниці в Києві (вистава «Безіменна зірка, 31 серпня 2012 р.) • в залі культурно-освітнього центру «Майстер-клас» (вистава «Безіменна зірка, 14 лютого 2013 р. • в залах Арт-центру Я Гретера (вистави «Шабаш на двох» та «Чудний епізод») • в Будинку Актора Театр «Маскам Рад» активно займається благодійною діяльністю: за підтримки Київської Міської Державної адміністрації запрошує на перегляд своїх вистав і вистав фестивалю JoyFest вихованців дитячих будинків, зокрема вихованців дитячих будинків сімейного типу, та їх вихователів, також представляє свої вистави безпосередньо в актових залах дитячих інтернатів і будинків.

Фотогалерея