Народний Молодіжний Театр м.Рівне

лауреат міжнародних та вітчизняних конкурсівЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/NMTRivne
Україна, Рівне
вул.Гагаріна, 6 Міський Палац Культури

;
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр був заснований у 1968 році, як студентський театр Рівненського Педагогічного інституту. З 1991 року театр працює незмінним складом, поповнюючи свої ряди талановитою молоддю. З 1993 році театр почав працювати на сцені Рівненського міського палацу культури. Колектив випускає щорічно три прем'єри, які з успіхом ідуть на сцені Палацу. Народний Молодіжний Театр неодноразовий лауреат та переможець театральних фестивалів у Білостоці та Бєльск-Підляському (Польща), фестивалів "Від Гіпаніса до Борисфена" (м.Очаків), "Театральна осінь" (м.Прилуки). Незмінним режисером та художнім керівником театру є Атталія Матвіївна Гаврюшенко.

Фотогалерея