мім-дует Next Step

театр пантоміми та вільної пластикиЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Next-step
Україна, Рівне
на даний час: Словаччина , Несвади , вул. Градна 2

;
Глядачів: 14
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Мім-дует "Next step" був створений на базі Народного молодіжного театру "Від Ліхтаря" (м. Рівне) в 2005 році. В своєму репертуарі мім-дует має чимало естрадних номерів в жанрі пантоміми, пластичних імпровізацій, етно-пластичні номери, а також вистави: пластична вистава «Дежавю: Речі. Місце. Час.», музично-пластичний експеримент «Глина. 30 хвилин мистецтва» (спільно з музичною формацією «Chess») та вистава-філософський малюнок «Епос хижака» реж. О. Баркар (м. Луганськ), де актори мім-дуету працюють не лише в пластиці, але й з текстом. З 2005 року дівчата активно беруть участь в різноманітних фестивалях, арт-акціях , творчих з”їздах, серед них: Всеукраїнський театральний фестиваль недержавних театрів "Живи" (м. Харків); Міжнародний фестиваль "Куди йдеш?" (м. Верховина); театральний фестиваль «Духовка» (м. Рівне); Фестиваль «L2» (Люблін ,Польща); Міжнародна мистецька конференція «Діалог культур Польща-Україна» (Люблін ,Польща); ІІ Міжнародний фестиваль фантастики «Золотая стрела. Сильверкон» (Москва Росія); ІІ Міжнародний етнофестиваль української культури «Трипільське коло. Земля» (с. Звенигород, Київська обл.); є постійним учасником Міжнародного фестивалю «Птах» (с. Нижнє Селище, Закарпаття) та Всеукраїнського відкритого театрального фестивалю «ЛіхтArt» (м. Рівне) Також ,„Next Step” взяли участь в Міжнародному театральному фестивалі "Драбина" (м. Львів) де в 2007 році дівчата здобули перемогу в номінації «Краща акторська робота першого плану (як не дивно на двох))) з виставою «Дежавю: Речі. Місце. Час», а в 2008-му завоювали Гран-Прі фестивалю, кращу акторську роботу та диплом учасника «За сміливість» з виставою "Глина – 30 хвилин мистецтва". У 2009 році дует запрошують для участі в дійстві, присвяченому Дню Народження Чарлі Чапліна, яке ініціювали та організували мім-театр «Тимошенків» (м. Львів). Підсумком співпраці став відзнятий у Львові фільм в стилі Чарлі Чапліна. 2010 рік „Next Step” розпочали з організації власного Міжрегіонального мистецького проекту „Дні театру в Рівному”, куди запросили театральну студію „Deep” м.Луганськ. Нині актори мім-дуету «Next step» продовжують активну співпрацю з творчими колективами Рівного та України, працюють над оновленням репертуару та із задоволенням приймають все нові і нові запрошення на виступи в різних містах України та за її межами.