Театр "Відкритий Погляд"

Новий київський театрЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/Openlook
Україна, Київ
м. "Контрактова Площа", вул. Іллінська 9,

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Київський театр «Відкритий Погляд» - це сучасний, талановитий, цілеспрямований і яскравий колектив. Театр, який був створений групою молодих акторів і режисером, майбутнім художнім керівником театру у вересні 2008 року. Режисер і художній керівник театру, Ксенія Ромашенко виконала постановку спектаклю «Новорічна Одіссея» в театрі ім. І. Франко (Київ), спектаклю «Дерева помирають стоячи» в театрі ім. Саксаганського (м. Біла Церква). Щороку, починаючи з 2006 року, вона ставить новорічні вистави в Будинку художника (Київ). Нею був заснований театр «Відкритий Погляд», нею поставлені всі вистави театру. «Відкритий Погляд» - сучасний театр, який не забуває про класику. «Якби сенс театру був лише в розважальному видовищі, може, і не варто було б вкладати в нього стільки праці. Але театр є мистецтво відображати життя ... » К. С. Станіславський. «Відкритий Погляд» - театр, який завжди відкритий для творчих пропозицій і експериментів, завжди відкритий для нового глядача. Репертуар театру несподіваний і унікальний. Кожен глядач знайде в репертуарі виставу, яка його зацікавить. Ексцентрична і абсолютно несподівана комедія «Одруження?», захоплююча і тонка драма «Ніч після випуску» і антикризова комедія «Американська рулетка». Вистави, які не залишать байдужим будь-якого глядача Роботи театру неодноразово отримували позитивні рецензії від відомих театральних критиків і представників мас - медіа. У 2008 році колектив театру вступив до Національною Спілки Театральних Діячів України. З успіхом пройшли гастролі театру в багатьох містах України – у тому числі в Харкові, Одесі і Львові. Київський театр «Відкритий Погляд» продовжує розвиватися, удосконалюватися і втілювати в життя свої грандіозні творчі плани.