Народний Український драматичний театр "Ми"

"Ми" - любительский (від слова "любити") театр, якому вже більше як 25 років.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/TeatrWe
Україна, Львів
вул. Вахнянина, 29

;
Глядачів: 8
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Нас засновано у 1985 році в котельні при школі № 19 міста Львова. З 1989 року "Ми" в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Працюємо та експериментуємо в жанрах: класичної драми; асоціативної пластики; чорного театру; тіньового театру; асоціативної субліматики, тощо. За час існування здійснено більше 70-ти постановок, взято участь у багатьох фестивалях, організовано більше 10-ти своїх фестивалів та ініційовано і проведено кілька міжнародних програм. Працюємо...

Відеогалерея