Театр історичного танцю "A l'entrada"

Ми творимо казку для ВАС! La Vida en P?blico!Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/alentrada
Україна, Київ
сайт: www.alentrada.org.ua

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
«A l’entrada de temps clar» - це середньовічна карнавальна пісня, яка розповідає про початок нового життя та пробудження природи. Вона лунає як заклик танцювати, веселитися й радіти життю. «Алєнтрада» запрошує Вас у часи Середньовіччя, Ренесансу, українського та європейського Бароко, раннього ХХ сторіччя! Ми займаємося дослідженням, відтворенням та інтерпретацією історичного танцю, старовинного співу, театру та костюму. Ми робимо наше мистецтво доступним та зрозумілим сучасному глядачеві. Ми з радістю ділимося досвідом і самі постійно навчаємося. Ми експериментуємо, влаштовуємо вечірки, гастролюємо мандрівним театром, граємося з вогнем і радіємо життю.

Фотогалерея


Відеогалерея