Театральний колектив "ДОМІНАНТА"

Театральний колектив Навчально-виховного комплексу "Домінанта"Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/dominanta
Україна, Київ
вул. Юності, 1

;
Глядачів: 7
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театральний колектив "Домінанта" було створено на базі Навчально-виховного комплексу "Домінанта". На початку 2005 року вперше було зібрано дорослий склад акторів, до якого увійшли актори-випускники студентського театру "Іскра Прометея" Київського міського педагогічного коледжу. Першою виставою, прем'єра якої відбулася вже 29 березня 2005 року, став водевіль А.П.Чехова "ВЕДМІДЬ". 5 квітня 2005 року вистава "ВЕДМІДЬ" отримала Гран-Прі Фестивалю-конкурсу працівників установ освіти м. Києва "Таланти твої, Україно!" у номінації "театральний жанр". 3 вересня 2005 року в НВК "Домінанта" постійно діє три акторські групи - молодша (діти віком до 12 років), середня (діти віком від 12 до 16 років) та доросла (викладачі та запрошені актори). http://www.tk-dominanta.narod.ru/

Фотогалерея