Муніципальний театр "КИЇВ"

Молодий прогресивний театральний колектив столиці! З нами жити набагато цікавіше! Чекаємо Вас в Києві на Русанівці!Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/helga1985
Україна, Київ
Русанівська набережна,12.

;
Глядачів: 6
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Ідея створення такого театру зародилася у його засновників – художнього керівника н.а. Валерія Невєдрова і головного режисера з.а.Анатолія Тихомирова давно – ще тоді, коли вони вчилися разом у Дніпропетровському театральному училищі і мріяли про майбутні вистави. Але шлях до нього виявився довгим і тернистим – десятки ролей в театрі, робота в кіно і на телебаченні, здобуття режисерської освіти в Москві і власні постановки, нагороди і почесні звання … Безпосереднім предтечею театру «Київ» став незалежний антрепризний театр «Четверта стіна» та театральна студія, а згодом акторський курс у вищій театральній школі при кіностудії ім. О.Довженко, які очолювали два майстра. Саме тут формувався творчий кістяк, виникли перші вистави та задуми. Деякі з них, вже оновлені, з іншими акторами, увійшли і в репертуар „Києва”. Зокрема перша версія «Ілюзії обману» М.Рєзанова, «Нелегалка» А.Крима. Та загальновідомо, як важко в Україні з відсутністю відповідної програми підтримки займатися театром «незалежно». Тож доленосною стала зустріч із Олександром Прогнімаком – депутатом Київради, який підтримав творчу ініціативу двох режисерів і став, по суті, третім співзасновником театру уже з новим теперішнім іменем. "Муніципальний театр "Київ" було створено згідно рішення VII сесії XXXIV скликання Київської міської ради . Театр почав набирати свій склад з серпня 2006 року. Муніципальний театр „Київ” - не просто ще один новий столичний театр - він має особливе обличчя, оригінальний формат. Режисери сповідують живий театр, такий, що дихає в унісон зі своєю публікою, розуміє свій час, його ритм і неповторність. Ще одна визначальна риса театру – використання різноманітних форм – від камерних лаконічних вистав до масштабних музично-драматичних дійств, від суто вербальних до пластично-видовищних. Власне, тяжіння до музично-драматичної основи, притаманне українській традиції, засноване на національній ментальності, але в оновленій формі сучасної рок-опери або мюзиклу, було свідомим і цілеспрямованим. Тому і при відборі акторів керувалися необхідністю синтетичної підготовки. Сьогодні в репертуарі театру понад 14 вистав. Шановні глядачі, ми з радістю чекаємо Вас у себе в гостях - Театр "Київ", Русанівська набережна , 12.

Фотогалерея