Тернопільський молодіжний театр "КАЛЕЙДОСКОП"

Експериментальний театр.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/kaleidoscope
Україна, Тернопіль
Україна,м.Тернопіль

;
Глядачів: 12
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Тернопільський молодіжний театр „Калейдоскоп” Театр „Калейдоскоп” - - це експерементальний театр з постійним пошуком засобів виразності, застосуванням різних театральних методик у роботі,але який і водночас не забуває про багатство традицій як українського так і світового театру, до якого входять талановиті актори та музиканти, а також студенти різних курсів театрального відділення.Художній керівник та постановник вистав Ігор Кусяк.В репертуарі театру вистави "Різниця" та "Клаптикова порода"А.Вишневського,а також перформанси "Маланка",та "Українське весілля". За свою коротку історію та складність умов,адже ми немаємо своєї сцени на якій можна стабільно працювати, наш театр брав участь у міжнародному театральному фестивалі не державних театрів "Курбалесія" з виставою "Різниця" А.Вишневського,на міжнародному фестивалі мистецтв "Форт Місія" з виставами "Різниця" та "Клаптикова порода"А.Вишневського,а також брали участь у театральному фестивалі "Драбина"2010. Готується до постановки "Рододендрон" Анни Багряної.