Карверх

а де ж то таке видано, аби карниз був унизу?Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

  • ICQ359448736
  • Emailtortoissy@gmail.com
  • Phone+380972890607
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/karverkh
Україна, Івано-Франківськ
вул. С. Бандери 62/52, Івано-Франківськ, Україна

;
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Заснований групою однодумців у серпні 2002 року під назвою "Пухнасте слоненя". Перша постановка - влітку 2003 року - короткоменражна п'єса "Кохання, залишене на потім" Галини Шабат, з якою дебютували на фестивалі "Зоряний вітер" у м. Рівне, Україна. Наступна постановка - 2004 рік - за мотивами "Intermezzo" Коцюбинського, з якою вперше виступили на фестивалі "Драбина" у Львові. На той час колектив театру налічував близько 12 чоловік. Цим же складом була створена ще одна вистава - "Дорога додому", автор - Віктор Новожилов. Після цього в театрі відбулися певні зміни. З'явилася нова назва - "Карверх", а також дещо змінився його склад. Ми, можна сказати, подорослішали. У 2005 році була поставлена п'єса "Усе про жінок" Миро Гаврана, з якою театр отримав друге місце на "Драбині". Тоді, на жаль, одна з трьох учасниць колективу з особистих причин була змушена покинути його. Наступною була постановка всесвітньо відомої п'єси Жана Жене "Служниці", яка, як і попередні, була успішно продемонстрована в рідному місті. Передостання наша робота, яка була представлена на "Драбині" у 2007 році, - п'єса Бенгта Олфорса та Юхана Баргума "Чи водяться тигри в Конго?" З даною виставою ми вирішили проекспериментувати та використати на сцені живу музику. Поміг нам у цьому музичний проект "Сеанс 11". Минулорічна наша робота - вистраждана :) протягом року постановка п’єси Дмітрія Ліпскерова "Єлена і Штурман".

Фотогалерея