Молодий балет Києва

Театр для молодіЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави

  • "ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО"
    Автор: Балетмейстер-постановник - заслужений артист Украї
    Жанр: балет

Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/kievcityballet
Україна, Київ
вул. Володимирська 57, оф. 21

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр створено у 2010 році на базі КЦ "Кияночка". Театр «Молодий балет Києва» неодноразово ставав лауреатом міжнародних конкурсів і фестивалів. Колектив має широкий репертуар, до складу якого входять шедеври народної хореографії, сучасні балетні постанови та балети класичного спадку, такі як: «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Кармен Street», «Дежавю». Трупа театру з успіхом гастролювала у багатьох країнах світу - Франції, Іспанії, Італії, Німеччині, Австрії, Польщі, країнах Латинської Америки, Лівані, Росії, Південній Кореї та інших країнах. Основними завданнями Театру є: сприяння молоді України в отриманні високоякісної хореографічної освіти, підвищенні кваліфікації, підтримці молодих талановитих виконавців та авторів, організації стажувань усіх категорій працівників театру. Беручи участь у концертах, та балетних виставах на сценах театрів України і за кордоном в основному складі театру «Молодий балет Києва» молоді артисти та студенти Київського хореографічного коледжу отримують балетний, хореографічний, трудовий стаж. Найкращі студенти-випускники Київського хореографічного коледжу мають можливість стажуватися в театрах за кордоном. На базі театру «Молодий балет Києва» проходить творча практика студентів Київського хореографічного коледжу. Багато випускників різних років Київського хореографічного коледжу, який входить у структуру КЦ «Кияночка», стали ведучими солістами Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка та багатьох відомих зарубіжних театрів. Вихованці Віктор Іщук та Христина Шишпор мають звання Лауреатів програми «Людина року». Свої перші кроки до успіху зробили в «Кияночці» Наташа Корольова і Анастасія Стоцька. Гордістю «Кияночки» є чемпіонка світу з художньої гімнастики Ганна Безсонова, яка з юного віку успішно опановувала навички хореографії в стінах нашої школи.