Києво-Могилянський театральний центр "Пасіка"

Полігон молодої театральної формації.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/kievo-mogilyanskiytheatralcentr-pasika
Україна, Київ
Іллінська 9 М "Контрактова площа"

;
Глядачів: 5
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Полігон молодої театральної формації. 7 театральних майданчиків під одним дахом, пропонують видовища на будь-який смак! - традиція - експеримент - поєднання театру та інших видів мистецтва - концерти - вуличні вистави - перформенси - читання - витівки - майстер-класи У цій группі ви зможете слідкувати за усіма подіями що відбуваються у театральному центрі. На сьогодні центр об'єднує театральні колективи: Студентський театр НАУКМА, театр МІСТ, театр під керівництвом Ігора Білиця, театр "Мутабор",театр "Абракадабра", театр"Є", група під кер. Є.Абрамова, Перший жіночий театр, "Український театр" К.Чепури, вистава "Тихий спалах ніжності" М. Лукашова "Театральна робітня", вистава "Буна" О.Роман, вистава актриси Р. Лудин "Електра. Мухи" наша адреса: вул. Іллінська 9

Фотогалерея