МО " Квадрат"

Головне в наших виставах новий погляд, новий рух, нові емоції, нові почуття.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/kvadrat-lviv
Україна, Львів
вул. Кубійовича, 38

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Був створений у 2007 році трьма студентами Львівської Академії Мистецтв. Прем"єра відбулась в 2008 році. Дебютна вистава " Подорож до кухні".2009р.- вистава " Діти підземелля" за Короленком. 2010 р. - вистава "Людський голос" за Жаном Кокто. З останньою виставою театр братиме участь у фестивалі аматорського театру Драбина-2010.

Фотогалерея