Театр-студія музичного світложивопису

Візуальний театр або театр художника, використовує та розвиває різні напрямки аудіовізуального синтезуЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/light-theatre
Україна, Харків
вул. Сумська, 37, к. 35

;
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр засновано у 1979 році. Колектив пройшов довгий шлях від творчих експериментів по візуалізації музики до складної програми підготовки художника світложивопису і режисера світложивописної вистави. Що ж це таке - студія світложивопису? Це творчий пошук в області живопису, театру, хореографії, світлової проекції. А потім - складний і захоплюючий процес об'єднання образних засобів усіх цих видів мистецтв в єдине ціле - спектакль музичної світложивопису. Сценарії для вистав у більшості випадків авторські. Поштовхом для їх створення служать музичні образи. Репертуар студії дуже різноманітний: светожівопісние композиції (музичні міні-вистави, які створюються виключно засобами світлової проекції), тіньові спектаклі і мініатюри, светожівопісно-пластичні концертні номери, спектаклі.

Фотогалерея