MAPA.UA

MAPA.UA виникла як логічне продовження проекту "Процесія образів" Центру ім. Леся Курбаса та Moving Academy of Performing Arts (MAPA Amsterdam)Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/mapa-ua
Україна, Київ
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Мистецька група "MAPA.UA" виникла як логічне продовження проекту "Процесія образів" Центру ім. Леся Курбаса та Moving Academy of Performing Arts (MAPA Amsterdam), який тривав у 2007-2010 рр. http://kurbas.org.ua/mapa.html Учасники орієнтовані на так званий "фізичний театр", тому всі заняття розпочинаються з фізичних вправ. У перформенсах, зазвичай, присутні елементи інсталяцій та слайдових проекцій. Деякі з проектів: Щоденні ранкові тренінги у приміщенні Києво-Могилянської Академії Перформенс "EVO - початок еволюції", GogolФест, вересень 2010 Перформенс "ГАГАРИ", прем'єра відбулась на АртПолі, липень 2010 Префоменс "Загогуліни" прем'єра в галереї ім. Замостян, квітень 2009 Перформенс “Fish” в рамках фестивалю “Еклізіаст. Інша абетка” НАУКМА, вересень 2008