Маятник

Львівський молодіжний театр-студіяЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/mayatnyk
Україна
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Історія театру-студії "Маятник" бере початок з 11 грудня 2009 року, коли кілька студентів музичної академії зустрілися у кав*ярні "Галка" з метою обговорити подробиці проведення поетичного вечора на вірші Зоряни Починайко та Марти Іваницької. Протягом наступного року поетичний вечір плавно переріс у спектакль, а випадкова тусівка - у молодіжний театр-студію, що згодом отримала назву "Маятник". Перший спектакль "Над водами Стіксу" на вірші Зоряни Починайко та Марти Іваницької уперше поставлено в рамках міжнародного театрального фестивалю "Драбина2010" на сцені Львівського духовного театру "Воскресіння" 25 листопада 2010 року. На даний момент у проекті беруть участь: Артем Замков - художній керівник, режисер; Ріна - драматургія, тренінги зі сценічної мови та медитативних практик; Анна-Марія Головня - акторська гра, креатив; Марта Іваницька - поетичні тексти, акторська гра; Богдан Головацький - технічні питання, натхнення, позитив:)