Центр ім.Вс.Мейєрхольда (м.Херсон)

Ми працюємо з текстами без цензуриЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники

  • Май Андрій
    Художній керівник, режисер

  • Гоманюк Микола
    Художній керівник
  • Марковський Євген
    Драматург, актор

Вистави


Контакти

  • Emailgomanuk@gmail.com
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/meyerhold-kherson
Україна, Херсон
пр.Ушакова, 32-13, Херсон, 73022

;
Глядачів: 7
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Центр ім.Вс.Мейерхольда (м.Херсон) був створений 15 серпня 2008 групою однодумців - захоплених сучасним театром людей. Ім'я Всеволода Мейєрхольда не випадково опинилося в назві Центру. Херсон став відправною точкою у становленні Мейєрхольда як режисера - саме в Херсоні в 1902-1903 рр. він створив свої перші спектаклі. Згодом Всеволод Емільйович увійшов в історію театру як визнаний геній акторської майстерності та режисури. Діяльність Херсонського центру ім.Вс.Мейерхольда спрямована на вивчення сучасного суспільства, пошук нових форм презентації отриманих результатів за допомогою методів театрального мистецтва та створення каналів зворотного зв'язку з глядачем у схемі «творець-глядач-творець». Метою роботи Центру є скорочення дистанції між життям театральним і життям як таким. Завдання Центру: створення творчих лабораторій в галузі драматургії, режисури, сценографії і музики; вихід театру за межі замкнутого сценічного простору, «театральна ревіталізація» простору, розвиток міжгалузевих зв'язків з наукою та іншими видами мистецтва; зміна ставлення до театру як форми проведення дозвілля, емоційне занурення глядача в досліджувану проблему; розвиток техніки вербатім (документальний театр) в Україні; допомога в реалізації планів творчих особистостей. У репертуарі Центру - ряд авторських документальних постановок, вистави, поставлені за п'єсами М. Равенхіла, К. Черчиль, Ю. Муравицького, а також кілька перформансів і короткометражних фільмів. Протягом 2008-2011 рр. ми прийняли участь у фестивалях «Курбалесія» (Харків), «Трипільське коло» (Ржищів), «Terra-futura» (Херсон), «Драма.UA» і «Драбина» (Львів), "Форт-місія" (с. Поповичі, Львівська обл.), «Будинок Химер» (Київ), «Слідами Зінгера» (Польща), у ряді міжнародних проектів, в рамках яких були показані вистави та перформанси в Києві, Одесі, Шаргороді, Херсоні, Житомирі, Черкасах, Львові . Центр також проводить щорічний Локальний театральний фестиваль "Лютий / Февраль", задуманий як фестиваль режисерських дебютів. До складу нашого Центру входять артисти та фахівці, що мають різносторонній досвід. Автори і керівники: Андрій Май - режисер, магістрант Школи-студії ім.В.І.Неміровіча-Данченка при МХАТі ім. А.П. Чехова, автор постановок в московському Центрі ім.Вс.Мейерхольда і «Театрі.doc», київському театрі «Сузір'я», Херсонському театрі ім. М.Куліша, Черкаському театрі ім.Т.Шевченка, учасник стажувань в Санкт-Петербурзькому Малому драматичному театрі-Театрі Європи, лондонському театрі «Royal Court», Микола Гоманюк - кандидат соціологічних наук, драматург, автор низки публікацій у журналах «ШО», «Український тиждень» (Київ), «Новое литературное обозрение» (Москва), учасник гурту "The Мля" Євген Марковський - досвідчений журналіст, драматург і актор, учасник драматургічного семінару театра «Royal Court» і лауреат фестивалю «Тиждень актуальної п ' єси ». Детальніше про Центр - на сайті teatr.kherson.ua

Фотогалерея


Відеогалерея