Студентський театр „Мім-Арт Лабораторія” під керівництвом Наталії Ужвенко

Театр, створений на базі кафедри пантоміми Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв ім. Л.Й. УтьосоваЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави

  • "ЗНОВУ З БУРАТІНО"
    Автор: Наталія Ужвенко
    Жанр: естрадно-циркова вистава для дітей
  • "КРАЇНА ПАНТОМІМА"
    Автор: Олена Вольна
    Жанр: класична пантоміма + блок різноманітних естрадно-циркових номерів

Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/mimart
Україна, Київ
вул.Жилянська 88, Київська муніципальна академія

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр був створений у 2005 році. В репертуарі театру на данний момент дві вистави та естрадно-циркова програма з окремих номерів. Призер Всеросійського фестивалю пантоміми „Біла Маска” (2005 р.) Храктерна особливість театру – постійна зміна складу виконавців і зміна окремих блоків в залежності від індивідуальності кожного виконавця. Ведеться робота над створенням вуличної вистави на екологічну тематику.