Чернігівський обласний молодіжний театр

маленький театр в мальовничому куточку Чернігова за декілька сот метрів від славетного ВалуЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/molod1985
Україна, Чернігів
вул.Родимцева, 4

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
театр народився у 1985 році. "Дитя перестройки". Перша назва - "Театр для дітей та молоді". З 1996 року діти прописалися у ляльковому театрі, а у нас залишилась молодь (хоча, це поняття відносне). Зала на 100 місць. Завіси немає. В репертуарі вистави за А.Чеховим, І.Франком, В.Шекспіром, К.Гольдоні, Ж.-Б.Мольєром... Заходьте на наш офіційний сайт - познайомимось ближче