Дитячий християнський театр "Над часом" м.Долина

Основним завданням театру є пропагування любові до театрального мистецтва серед діток та шкільної молоді,а також проведення акцій милосердя та збір коштів для діток,хворих на ДЦП.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/nad-chasom
Україна
м.Долина Івано-Франківська обл. вул.Обліски 34

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр заснований в 2008 році.Прем"єра відбулась 24 квітня 2008 року виставою "Великоднє Диво".В репертуарі театру є такі постановки:"Скарбничка милосердя" (присвячена Святому Миколаю),"Зачарована рукавичка","День народження кота Леопольда".Вистави про здоровий спосіб життя:для учнів початкових класів - "Вередуни",та старших класів -"Крейзі". А також казково-ігрові програми:"Дивовижні пригоди Буратіно","Казковий діснейленд","День народження"

Відеогалерея