Київський театр-студія «Оксюморон»

Гра - протилежність серйозного, вона не пов'язана ні з якою формою світогляду. Можна заперечити майже будь-яку абстракцію: право, красу, істину, добро, дух, Бога. Можна заперечити серйозність. Гру - не можна.Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/oxymorontheatre
Україна, Київ
вул. Челябінська 7А

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр-студія «Оксюморон» з 2005 року працює як небюджетна театральна компанія в Україні, що здійснює міжнародну освітню та постановчу діяльність у галузі театру. Основна мета якої - пошук ефективних сценічних рішень на базі традиційної та сучасної театральної методології.