Театр-студія "Papasony"

Аматорський колектив, що, наряду з вивченням та практичним втіленням існуючих театральних шкіл та методик, займається безперервним пошуком та осягненням нових формЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави

  • "НЕБЕСНА ГЕОМЕТРІЯ" (2011)
    Автор: Вистава розроблена етюдним методом
    Жанр: Експерименти на основі тіньового театру
  • "ШЕПІТ ПІДСВІДОМОСТІ... СНИ" (2009)
    Автор: Сюжет вистави розроблений етюдним методом
    Жанр: Роздуми про життя у формі тіней в одній дії

Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/papasony
Україна, Київ
вул. Братська, 12

;
Глядачів: 2
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Історія колективу бере свій початок з осені 2003-го року, коли було створено студентську театральну студію "Данко" при Університеті "Україна". Перші роки занять ми активно вивчали акторську майстерність та режисуру, працювали над власною пластикою, над етюдами - одним словом, як справжня студія, "виховували" власний творчий колектив. Паралельно із цим приймали участь у різноманітних студентських фестивалях творчості, де щоразу нас радо зустрічали. Згодом, оформлюючись як творча одиниця, наш колектив приймає рішення змінити назву на "Papasony". Прем'єра першої вистави відбулася навесні 2008-го року. Це був трагі-фарс "Вісім люблячих жінок" за однойменною п'єсою Р. Тома. А вже за півроку виходить тіньова вистава "Шепіт Підсвідомості... Сни", розроблена етюдним методом. Як показала практика, вистава чудово сприймається дітьми і дорослими, людьми, що спілкуються різними мовами. З цією виставою ми приймали участь у таких фестивалях, як "Морска раковина" (Созопол, Болгарія, 2009), "Театральний форум - 2010" (Ірпінь, Україна, 2010), "Київ травневий" (Київ, Україна, 2010), "Трипільське Коло 2010. Вогонь" (Ржищів,Україна, 2010).