Житомирський плейбек-театр

Працюємо у жанрі плейбек. Ми інтерактивний, імпровізаційний психологічний театрЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

  • VKontaktehttp://vkontakte.ru/club16389503
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/playback
Україна, Житомир
м. Житомир, вул. Бердичівська, 40

;
Глядачів: 3
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Ми - Житомирський плейбек-театр, даємо вистави у жанрі playback. У нас немає режисерів, сценаріїв і жорстких меж між глядачами і акторами. Ми граємо історії, які розповідають глядачі. Глядач завершує розповідь, актори встають зі своїх місць - і одразу, без підготовки, грають історію, доповнюючи її прихованим змістом, прочитаним поміж рядків. Ми - разом з тим професійні психологи, психотерапевти. Виникли ми 20 березня 2010 року - це дата нашої першої репетиції :))) Своїм розвитком завдячуємо передусім київському "Театру імені Глядача" та Ірині Грабській, які є нашими першими вчителями. http://vkontakte.ru/club16389503 (096) 565 95 10 v-klymchuk@yandex .ru

Фотогалерея