Київський плейбек-театр "Отраженіє"

Теар імпровізації, який грає історії з життя глядачівЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/reflectionplayback
Україна, Київ
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Київський плейбек-театр "Отражение" - перший плейбек-театр на території України, один з перших на території СНД, який існує досі, створений в серпні 2001 року. Колектив театру проводить перформанси на фестивалях, конференціях, приватних заходах, а також приймає участь у соціальних, благодійних, освітніх проектах. Колектив має досвід роботи з різними соціальними групам: дітьми, дітьми з дитячих будинків, людьми з вадами слуху, молоддю, студентством.

До складу плейбек-трупи входять 10 акторів, які замаються плейбеком від 2-х до 15-ти років. Актори театру – психодраматисти, психологи, психотерапевти та спеціалісти інших професій, які натхненно займаються плейбек-театром як серйозним хобі або професійною діяльністю.

Що таке плейбек-театр?
Плейбек-театр - це унікальний напрямок в театральному мистецтві, психології та корисному дозвіллі. Під час плейбек-перформансу глядачі за своїм бажанням розповідають історії з власного життя, а актори одразу "відображають" їх на сцені. Таким чином, кожна історія відтворюється, набуваючи артистичну форму і послідовність. Все відбувається без підготовки або заздалегідь підготовленого сценарію, спонтанно, завдяки чому виникає унікальна психологічна взаємодія між акторами і глядачами. Плейбек – це імпровізація в обставинах з реального життя, який задає глядач, де важливо передати почуття, емоції розповідача, інколи - невимовлені ним напряму.
Засновник плейбек-театру – Джонатан Фокс. Перший у світі плейбек-перформанс відбувся у Нью-Йорку у 1975 році.

Фотогалерея


Відеогалерея