Театр у кімнаті

Імпровізаційна гра на основі творів класичної літератури як намагання проникнути у тканину твору, відтворити його або ж витворити новий світ існуванняЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/teatrvkomnate
Україна, Київ
вул. Іллінська 9

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Студійну театральну групу "Театр у кімнаті" засновано 29 січня 2007 року як проект експериментальної театральної школи. Творчий керівник студії - Черков Анатолій Георгійович. Першу роботу - ігрову виставу "Репетируємо та граємо "Чайку" А.П.Чехова" було спрямовано на активізацію розкриття творчої особистості кожного члена невеликої студійної групи. У 2008 році в репертуарі студійної групи з'явилися нові назви: «Одержима» Лесі Українки, «Сон смешного человека» Ф.М. Достоевского, «Этюд для четверых» Эжена Ионеско, «Басё» Дзэнтику. Згодом до програми відкритих показів було також введено театральні ігри: «Маски», «Дуель», «Ситуації зустрічі незнайомих». У 2009-2010 рр. роботу СТГ "Театр у кімнаті" було зосереджено навколо проекту "Шість вечорів з "Чайкою" А.П. Чехова" та пошуку варіантів постановки п'єси В.Шекспіра "Буря", один з яких було продемонстровано 23 серпня 2009 року у рамках фестивалю середньовічної культури в смт Меджибіж Хмельницької області. Травневими днями 2009 та 2010 років студія гастролювала до м. Хмельницького у монотеатр "Кут". Під час літньої поїздки до Володимира-Волинського учасники студії задля творчого пошуку у рамках проекту театральної школи А.Г.Черкова звернулись до матеріалу комедійних п'єс, а у 2011 році у Полтавській області у центр уваги було поставлено розробку варіантів театру імпровізації. На даний момент щомісяця відбуваються покази попередніх робіт та паралельно йде розробка нових.

Фотогалерея