театр "Територія"

Граючи бутиЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

  • Skypenovoakcia
  • Emailnovoakcia@gmail.com
  • Mobile+380969762920
-URL: ATheatre.com.ua/theatre/territory
Україна, Хмельницький
вул. Проскурівського підпілля, 34

;
Глядачів: 9
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Наша позиція: Ми інтересуемось чоловіком постсовкового простору і часу: його думка, його мріяння, його мова. Обмізкування і переклад на мову театру даних пошуків і єсть нашим завданням. Театр «Територія» прославляє активну громадську позицію. Оборона своїх прав – то є необхідне умова свобідної творчості. Наші приладдя: -Бавитися по Анатолію Васильєву; -Творчаковий метод Михайла Чехова; -Місце і знаходжувальні старання Гі Дебора.