Театр пластической драмы на ПечерскеЯкщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/theatreofplasticdrama
Україна, Київ
м. Київ, вул. Шовковична, 7-а http://ktpd.ho.ua

;
Глядачів: 1
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театр пластической драмы на Печерске - единственный профессиональный театр этого жанра в Украине. Художественная идея Театра - передать языком пластики, свободного движения и музыки эмоциональную и духовную жизнь человека. Создатель Театра, его художественный руководитель-директор, режиссер-постановщик, сценограф – Вера Михайловна Мишнёва. http://ktpd.ho.ua