Театральний центр "B.ROOM"

Українські театральні колективи на одному сценічному майданчику! Розмаїття форм, напрямків, стилів! Творчі пошуки та експерименти! Гастролі!Якщо Ви залишите театр, то не зможете більше переглядати календар подій і інші робочі матеріали, які доступні лише для учасників театральних колективів.

Ви справді хочете залиши театр?
Зараз буде надіслано заявку на вступ, яку має підтвердити адміністратор сторінки театру. Після підтвердження, посилання на цей театр з'явиться на Вашій персональній сторінці.

Вступити до театру?

Учасники


Вистави


Контакти

-URL: ATheatre.com.ua/theatre/timeart
Україна, Київ
вул. Бастіонна, 15, офіс 6

;
Глядачів: 0
Піти з Глядачів означає, що цей театр більше не входить в сферу Ваших інтересів. Ви не будете отримувати інформацію про цей театр в списку обраного.

Бажаєте продовжити?
Стати Глядачем означає, що Ви зацікавились цим театром, що Ви хочете отримувати інформацію про цей театр та його репертуар першочергово.

Бажаєте продовжити?
Театральний центр "B.ROOM" було створено у 2010 році на базі малої зали НПМ "Україна" з метою об"єднання в одному просторі різних театральних колективів. За цей час до центру долучилися понад 30 театрів. Було організовано ряд гастрольних проектів та мистецьких акцій. Від початку сворення театрального центру було відповіддю на проблему "театрів без театрів", проте згодом учасниками проекту стали театри з приміщенням, а деякі з них навіть мають статус "академічний". Театральний центр "Брум" працює також як продюсерський центр, а також як організатор міжнародних проектів. Ініціатором є Мистецька агенція "Тайм-Арт"

Фотогалерея


Відеогалерея